Zdrowa Odnowa

czyli jak zadbać o siebie, jak się zdrowo odżywiać i skutecznie schudnąć

glinka tfal w kosmetyce i leczeniu

Glinka wulkaniczna TFAL w kosmetyce i nie tylko

| brak komentarzy

Glinka wulkaniczna TFAL jest nazywana „Cudowną apteką ziemi”, ponieważ zawiera w sobie ogromne bogactwo substancji o różnych właściwościach. Jej właściwości lecznicze były wykorzystywane od tysięcy lat, jednak nie do końca było wiadomo, w czym tkwi jej uzdrawiająca siła.

Właściwości glinki Tfal

Glinka TFAL jest stosowana w różnych przypadkach i zawsze taka terapia przynosi zadziwiające rezultaty. Była stosowana jako antybiotyk i środek antyseptyczny, który zapobiega rozmnażaniu się bakterii. Ma zdolności przyciągania i absorbowania toksyn. Dodatkowo duża zawartość mikro i makro elementów pozytywnie wpływa na nasz wygląd i urodę. Naukowo stwierdzono również, że glinkę tę cechuje ogromna siła pola magnetycznego Ziemi.

Wykorzystanie glinki Tfal w kosmetyce

Glinka Tfal wykorzystywana jest jako baza do produkcji mydła w kostce i w płynie oraz w maseczkach oczyszczających i upiększających. Serię takich kosmetyków można zakupić w sklepach Aroma Group.

Kosmetyki naturalne Exclusive firmy Aroma Group

Glinka Tfal pochodząca z terenów północnej Afryki jest zastosowana w Naturalnych Kosmetykach Exclusive sprzedawanych przez Aroma Group. Jednym z najpopularniejszych kosmetyków z tej serii jest mydło w kostce. Innymi produktami bardzo zachwalanymi przez osoby je stosujące są; krem do twarzy, maseczka odżywcza, maseczka oczyszczająca i szampon do włosów. Kosmetyki te oparte są  na wyciągach i ekstraktach z roślinnych (czarnuszka, lawsonia bezbronna, aloes, malwa, dzika róża, olej ze słodkich migdałów, olej roślinny z jojoby itp.)

Cały proces technologiczny odbywa się na terenie Afryki według starych tradycyjnych receptur.

Z mojego doświadczenia mogę napisać, że mydło z glinką TFAL ma niesamowite właściwości. Kupiłam je dla moich dzieci, które miały problemy z AZS i mydło to wyraźnie poprawiało kondycję ich skóry. Wiem, że osoby mające problemy z włosami też były zachwycone efektami mycia nim włosów. Twierdziły nawet, że siwe włosy odzyskiwały naturalny swój kolor.

Szczegółowy opis tych kosmetyków oraz ich właściwości opiszę w następnym poście.

Osoby zainteresowane kosmetykami naturalnymi na bazie glinki Tfal, roślin i oleju zapraszam do zapoznania się z ofertą Aroma Group – kliknij TUTAJ

>

Dodaj komentarz