Zdrowa Odnowa

czyli jak zadbać o siebie, jak się zdrowo odżywiać i skutecznie schudnąć

motywacja do biegania

Motywacja do odchudzania i motywacja do treningu – co zrobić, by były na zawsze, nie na chwilę :)

| 1 komentarz

Dzisiaj coś zupełnie innego. Coś co mnie mega zainspirowało, zmotywowało, zmieniło itp. :) Jeżeli myślisz, że za chwilę przeczytasz kilka krótkich wskazówek, które pokażą Ci jak sprawić, by nigdy nie opuściła Cię motywacja do treningu, do ćwiczeńmotywacja do odchudzania czy jakiejkolwiek zmiany to trochę Cię rozczaruję. Na szczęście tylko trochę :) 

Największą pułapką jest to, że ludzie szukają szybkiego sposobu, by zmienić gruntownie siebie i swoje życie: swoje nawyki, zachowania, styl życia. Myślą, że przeczytają krótki artykuł lub (i to jest dla nich wersja max.) pojadą na szkolenie motywacyjne i na „pstryk” wszystko się zmieni. Owszem, można w takich sytuacjach poczuć power i silną motywację, ale trwa to za krótko, by mogło powstać coś trwałego. Prosta logika pokazuje nam: jeżeli to, jak wygląda nasze życie, jest wypadkową wielu czynników, które oddziaływały na nas przez całe życie, to  w jaki sposób chcemy to zmienić przez weekend lub po przeczytaniu jednego artykułu czy książki?

Pewnego dnia znalazłam w internecie Wyzwanie 90 dni, które mocno wpłynęło na moje życie.

Możesz o tym przeczytać TUTAJ lub kliknąć w link

Jak skutecznie schudnąć i zmienić swoje życie?

>

brak komentarzy

  1. Zdrowa dieta to rozsądna dieta. Najważniejsze to słuchać swojego organizmu, a nie kierować się modą na coś, co aktualnie jedzą wszyscy. Ja kieruję się jedną zasadą – raz na jakiś czas należy oczyścić organizm. Może to być głodówka, może to być oczyszczenie organizmu za pomocą preparatu na bazie naturalnych składników. Na mnie działa świetnie, a co najważniejsze czuję się po takiej kuracji jak nowo narodzona.

Dodaj komentarz