Zdrowa Odnowa

czyli jak zadbać o siebie, jak się zdrowo odżywiać i skutecznie schudnąć

Twórcy metody „7Minutowy Trening”

| brak komentarzy

We wcześniejszym artykule „Czas na ćwiczenia :)” napisałam, jak poznałam i przetestowałam metodę ćwiczeń 7minutowy trening, czyli sposób na zdrowie i ładne ciało :)

Dzisiaj chciałabym Ci przedstawić jego twórców. Są nimi Joel Therien i Chris Reid. Prywatnie przyjaciele od czasów dzieciństwa, obecnie partnerzy w firmie GVO oraz twórcy 7-minutowego treningu. Obaj mają duże doświadczenie w dziedzinie fitness, kulturystyki i sportu.
Joel z sukcesem brał udział w mistrzostwach w kulturystyce, Chris jest Mistrzem Świata w Taekwon-do.

Jak widzisz, nie są to przypadkowe i anonimowe osoby, a 7-minutowy trening nie jest niby-super-produktem, ale jest efektem pracy ludzi, którzy mają o tym pojęcie.

A na tym filmie zobaczysz w jakiej formie jest obecnie Chris :) Joel, to ten umięśniony mężczyzna Dowiesz się także co o tym rodzaju ćwiczeń mówi jego twórca Chris Reid.

W następnym wpisie pokaże Ci, dlaczego tradycyjny sposób ćwiczenia nie przynosi zadowalających efektów, a dlaczego 7-minutowy trening działa i dlaczego szybko widać jego efekty.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o metodzie 7minutowego treningu, efektach po zastosowaniu, moich doświadczeniach oraz przewadze nad innymi metodami ćwiczeń kliknij TUTAJ lub napisz do mnie poprzez formularz w zakładce „Kontakt”.

 

Jeżeli chcesz przetestować tę metodę ćwiczeń kliknij TUTAJ

>

Dodaj komentarz