Zdrowa Odnowa

czyli jak zadbać o siebie, jak się zdrowo odżywiać i skutecznie schudnąć

herbatka odchudzająca Stefanii Korżawskiej

Jedyna taka herbatka odchudzająca – propozycja Stefanii Korżawskiej

| 1 komentarz

Po oglądnięciu po raz kolejny filmu, w którym pani Stefania Korżawska mówi o sposobach zastosowania żywokostu lekarskiego, pomyślałam, że warto poświęcić trochę miejsca na proponowaną przez nią herbatkę odchudzającą. Ma ona nie tylko działanie odchudzające, ale przede wszystkim zapewnia zdrowie. Przepis, a właściwie składniki tej herbatki, są dość zaskakujące.

Zdaniem Stefanii Korżawskiej nadwaga (nadmierne odkładanie się tłuszczu) spowodowane może być źle funkcjonującą wątrobą.

Aby poprawić pracę wątroby oraz zapewnić prawidłową przemianę materii pani Stefania proponuje herbatkę nazwaną przez nią Książęca Smukła Sylwetka. Herbatka ta stosowana była przez damy dworu, a także popijana przez cesarzową Austrii Sissi, a także przez Księżną Barbarę Radziwiłłównę.

W skład tej herbatki wchodzą: wąsy kukurydzy, kwiat bzu czarnego oraz  liść morwy białej.

Herbatka ta nie tylko zapewnia smukłą sylwetkę, ale przede wszystkim zapewnia zdrowie, ponieważ wąsy kukurydzy poprawiają pracę wątroby i nerek oraz rozpuszczają kamienie, morwa reguluje poziom cukru, a kwiat bzu czarnego ma działanie rozgrzewające, dzięki czemu wątroba szybciej i lepiej pracuje, i szybciej przerabia tłuszczyki.

Inne przepisy na herbatki wspomagające odchudzanie i nie tylko, można znaleźć w książce Stefanii Korżawskiej „Odchudzanie bez odchudzania”

Klikając TUTAJ możesz zobaczyć wszystkie książki wydane przez panią Stefanię oraz jej produkty.

Zapraszam do przeczytania innych artykułów na moim blogu zawierających ciekawe informacje na temat zdrowego życia według Stefanii Korżawskiej.

Click on any of these buttons to help us to maintain this website.      

brak komentarzy

Leave a Reply