Zdrowa Odnowa

czyli jak zadbać o siebie, jak się zdrowo odżywiać i skutecznie schudnąć

O mnie i o blogu


Nazywam się Agnieszka Kwiatkowska. Z wykształcenia jestem pedagogiem, ale z zamiłowania osobą, która szuka tego, co dla człowieka najważniejsze – tego, co daje nam zdrowie i szczęście.

Może pomyślisz, że to banalne, przecież każdy tego szuka :)

Pewnie tak, ale moje doświadczenia związane z problemami zdrowotnymi moimi i moich dzieci oraz potrzeba rozwoju w różnych sferach życia, zmobilizowały mnie do szukania i znajdowania tego, co takie oczywiste nie jest.

Początkowo moimi odkryciami dzieliłam się ze znajomymi, którzy często zainspirowani i zmotywowani przeze mnie podążali drogami, których wcześniej nie znali.

Teraz chciałabym podzielić się z Tobą tym co wiem, czego doświadczyłam lub o czym się dowiedziałam, abyś też mógł/mogła z tego skorzystać.

Mam nadzieję, że na tym blogu znajdziesz dużo konkretnej wiedzy z różnych dziedzin związanych ze zdrowym stylem życia oraz rozwojem osobistym, że znajdziesz tutaj rozwiązania przynajmniej części Twoich problemów oraz  inspirację i motywację do dalszego działania, które przyniesie Ci to, co jest dla każdego, dla Ciebie na pewno też, najważniejsze – Zdrowie i Szczęście.

O blogu

Inspiracją do pisania tego bloga było samo życie.

Często miałam poczucie, że nie żyję pełnią życia, a tylko „na pół gwizdka”, że wiele mnie omija, że nie jestem usatysfakcjonowana tym co osiągam. Towarzyszyło temu nie najlepsze samopoczucie fizyczne i psychiczne.

Poszukując różnych dróg rozwiązania tego problemu natrafiałam na ciekawe informacje, które często sprawdzałam na sobie. Były one dla mnie inspiracją i często motywowały do zmian. Niestety mimo zadowalają…cych efektów często brakowało mi wytrwałości, aby kontynuować to, co rozpoczęłam. Mam nadzieję, że prowadzenie tego bloga będzie dla mnie dodatkową motywacją do konsekwentnego działania, zwłaszcza tu, gdzie widzę pozytywne efekty.

Dzieląc się ze znajomymi moimi doświadczeniami oraz wiedzą , często doświadczałam tego, że pomagam im w rozwiązaniu problemów, otrzymywałam informacje, że dzięki mnie dowiadywali się o tym, czego szukali i potrzebowali.

Pewnego dnia pomyślałam, że moją wiedzą i doświadczeniem mogę dzielić się nie tylko ze znajomymi, ale i innymi osobami, korzystając z dobrodziejstwa jakie daje Internet.

Tak właśnie powstał pomył na pisanie tego bloga :)

Chciałabym zamieszczać tu różne informacje na temat zdrowego stylu życia. Nie chodzi mi tylko to jak należy się odżywiać, jaki tryb życia prowadzić, ale także o rozwój duchowy i emocjonalny, bo tylko gdy dbamy o wszystkie sfery naszego życia możemy osiągnąć zadowolenie, satysfakcję i poczucie życia „pełną piersią”, czego sobie i Tobie z całego serca życzę :)

 UWAGA!

Informacje zawarte na moim blogu nie zastąpią w żadnym wypadku porady lekarskiej, badań diagnostycznych ani leczenia farmakologicznego. Nikogo nie namawiam do zaprzestania leczenia ani nie korzystania z porad lekarskich.

Na swoim blogu opisuję moje doświadczenia lub informacje, które wydają się wartościowe i mogą być wsparciem dla konwencjonalnych metod leczenia.

Jeżeli dla kogokolwiek moje wskazówki okażą się użyteczne i pomocne, będzie mi niezmiernie miło.

Z życzeniami zdrowia i uśmiechu
Agnieszka

Click on any of these buttons to help us to maintain this website.