Polecane produkty

ulubione produkty

Jestem ogromnie wdzięczna losowi, że kiedyś postanowiłam wyjść ze swojej strefy komfortu, pokonałam opór i zaczęłam pisać tego bloga. Jeżeli przeczytałaś choć kilka postów, to mam nadzieję, że zauważyłaś, że dzielę się tutaj moimi odkryciami i doświadczeniami na drodze do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Jeżeli pisałam o jakimś produkcie, to znaczy, że go stosuję i uważam za wyjątkowy. Aby tak się stało, produkty te muszą być naturalne i dawać mi to, czego potrzebuję. Są wśród nich i takie, jak ulubiony dezodorant aloesowy w sztyfcie, który od ponad 20-tu lat jest w mojej łazience i nie ma konkurencji czy żel aloesowy :)

Ostatnio wiele z używanych przeze mnie produktów jest jednej firmy. To firma Bewit i może już o niej słyszałaś. Ma tak bogatą ofertę naturalnych produktów wysokiej jakości, że zaspokajają większość moich potrzeb. Od aromaterapii, olejów roślinnych, produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, poprzez superfood, wiele innych aż do drogerii ekologicznej. Niestety jeszcze nie mają w ofercie dezodorantów, ale jak tylko się pojawią (a słyszałam, że lada moment), to będę jedną z pierwszych osób, które kupią :)

Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą firmy Bewit to mam dla Ciebie dwie propozycje

Możesz bezpośrednio wejść do sklepu klikając w przycisk obok
 i zapoznać się z ofertą firmy Bewit

Możesz utworzyć swoje konto bez żadnych zobowiązań
i oprócz możliwości zapoznania się z ofertą możesz także skorzystać z wielu promocji i ofert specjalnych