Zdrowa Odnowa

czyli jak zadbać o siebie, jak się zdrowo odżywiać i skutecznie schudnąć

Witaj na moim blogu :)

| brak komentarzy

Nadszedł czas na pierwszy wpis :). Mam na imię Agnieszka, więcej na mój temat przeczytasz tutaj.

Tak jak już pisałam, pomysł na tego bloga powstał po podsumowaniu różnych doświadczeń i poszukiwań drogi do zdrowia i szczęścia. W pewnym momencie życia stwierdziłam, że medycyna konwencjonalna nie potrafi odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania o to, dlaczego źle się czuję. Badania, które wykonywałam niewiele wnosiły do tematu. Lekarze potrafili powiedzieć, że objawy, które odczuwam są na tle nerwowym. Kocham tego typu łatwe odpowiedzi ;), bo jak nie wiadomo co, to najłatwiej powiedzieć, że na tle nerwowym. I wtedy zaczęła się wielka przygoda związana z moimi poszukiwaniami.

To do czego dochodziłam, często podejmując działania pod wpływem impulsu, zaskakiwało mnie, ale jednocześnie dawało nadzieję, że jednak mogę sobie jakoś pomóc, że można podać konkretne przyczyny mojego samopoczucia.

Na blogu będę umieszczała różne informacje, które związane są z moimi poszukiwaniami i odkryciami, ale również inne wpisy na temat zdrowego stylu życia, które mogą Ciebie zaciekawić. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie, że w czymś będę mogła Ci pomóc.

Zapraszam do podczytywania.

Pozdrawiam ciepło
Agnieszka

Click on any of these buttons to help us to maintain this website.      

Leave a Reply