badanie aparatem Mora z
Jak być zdrowym

Badanie aparatem Mora – z własnego doświadczenia :)

5/5 - (2 votes)

Post ten postanowiłam napisać, aby podzielić się moimi doświadczeniami związanymi z diagnozą i terapią przy wykorzystaniu Aparatu Mora, o którego możliwościach diagnostycznych i leczniczych pisałam w innym poście. Zaczęło się od tego, że od „zawsze” wydawało mi się, że mój syn ma pasożyty. Wnioskowałam tak na podstawie różnych objawów alergicznych, chorób dróg oddechowych itd., o których wiedziałam, że mogą być objawem pasożytów układu pokarmowego. Niestety badania kału, które wykonałam w różnych ośrodkach, w tym również w stacji Sanepidu, nic nie wykazały. Ponieważ nadal nie byłam pewna, czy wyniki badań są wiarygodne zaczęłam szukać informacji na ten temat w Internecie. Badanie aparatem Mora okazało się strzałem w dziesiątkę.

Okazało się, że pasożyty są wykrywalne poprzez badanie kału maksymalnie w 20% (najlepiej zlecić w ośrodku weterynaryjnym :) ), w badaniu krwi- max. 55%. Największe szanse na uzyskanie wiarygodnych wyników daje aparat Mora.

Ponieważ nic nie wiedziałam o takim aparacie kontynuowałam moje poszukiwania pod kątem wyszukiwania opinii innych osób o takiej diagnozie oraz o samym aparacie i jego działaniu.

Po analizie „za” i „przeciw” podjęłam decyzje, że spróbujemy jeszcze takiej metody. W Internecie wyszukałam najbliższy ośrodek dysponujący takim aparatem i zapisałam się na wizytę.

Gdy przyjechaliśmy na wizytę, zostałam zapytana jakie badanie chcę wykonać, tzn. pod jakim kątem. Ponieważ nie myślałam nad innymi aspektami, ale tylko o pasożytach, więc powiedziałam, że chodzi mi głównie o zdiagnozowanie czy moje dziecko je ma. Panie dawały mi do zrozumienia, że objawy, które opisywałam mogą być z nietolerancji pewnych składników pożywienia, a nie z pasożytów, jednak w diagnozie uwzględniły moje oczekiwania.

Diagnoza aparatem Mora

Okazało się, że diagnoza objęła nie tylko obecność pasożytów, alergie i nietolerancje pokarmowe mojego dziecka, ale również ogólną diagnozę problemów zdrowotnych mojego dziecka. W naszym przypadku pani skupiła się na układzie moczowym, przewodzie pokarmowym i układzie oddechowym.

Diagnoza podana przez terapeutkę pokrywała się z tym co wcześniej usłyszeliśmy od pani Stanisławy z Tarnowa, a co nie potwierdziły żadne badania laboratoryjne, choć lekarze również to podejrzewali i kierowali na badania. Nie będę się tu rozpisywać o tym, co konkretnie wyszło w badaniu. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to oczywiście napiszę. Podam tylko, że jeśli chodzi o pasożyty to wyszło ich w badaniu bardzo dużo i rożnego rodzaju. Dowiedziałam się, że przy dużym zarobaczeniu trudno jest bardzo dokładnie określić jakiego rodzaju są to pasożyty i często pojawiają się w spisie takie, których nie mamy. Wynik jest czytelniejszy po pierwszych terapiach.

Wyniki całego badania zostały nam wydrukowane i przekazane, tak więc wszystko miałam na piśmie.

Przy pierwszej wizycie przeprowadzona została również pierwsza terapia pod kątem problemów, które wskazywała diagnoza.

badanie aparatem Mora z

Ogólnie mogę powiedzieć, że byłam pod dużym wrażaniem jeśli chodzi o badanie aparatem Mora. Dodatkowo jeszcze zauważyłam po 3-4 dniach od wizyty, że w kale mojego dziecka pojawiło się coś, co przypominało starte na tarce jabłko długości około 1-1,5 cm, tylko przeźroczyste. Było tego w kupce bardzo dużo. Widziałam coś takiego tylko wtedy i kojarzyło mi się z jakimiś robakami.

Po miesiącu byliśmy na drugiej wizycie poświęconej w całości terapii. Z badania wstępnego wynikało, że problemy zdrowotne i problem zarobaczenia zmniejszyły się od czasu pierwszej wizyty od 10% do 20%.

Niestety na drugiej wizycie zakończyłam terapię Aparatem Mora, mimo planów, aby moja młodsza córka również była zdiagnozowana w ten sposób. Podsumowując wydaje i się, że syn przez okres następnych kilku miesięcy najmniej z nas chorował, a jeżeli już to szybko wychodził z choroby.

Cóż mogę napisać na koniec? Kto chce niech wierzy, kto chce niech nie wierzy :)

Więcej na temat Aparatu Mora oraz możliwości diagnozy i leczenia przy  jego wykorzystaniu napisałam w innym poście —> TUTAJ

zdjęcie ze strony energia21.pl

21 komentarzy

 • Iguana

  Witam,
  poszukuję informacji właśnie o tym urządzeniu pod kontem pasożytów u dziecka, czy możesz zdradzić, dlaczego wtedy zrezygnowałaś z pomocnej terapii tym urządzeniem?

  • Agnieszka Kwiatkowska

   Jeśli chodzi o moje zdanie (po ponad trzech latach od pierwszego badania), to nadal polecam ten sposób diagnozowania problemów zdrowotnych, nietolerancji pokarmowych (choć zakres jest mały, szerszy obraz daje np. Food Detective, o którym też napisałam) czy terapii. U nas akurat tak się złożyło, że, gdy mieliśmy pojechać na trzecią wizytę, to syn rozchorował się, a potem jakoś wybiłam się z rytmu i trudno było wrócić. Jeździliśmy do tego ośrodka ponad 50 km, więc to też było pewnym utrudnieniem, zwłaszcza, że musiałabym brać dzień wolny w pracy. Jednak nawet te dwa razy dały konkretne efekty zdrowotne i widoczną poprawę odporności. Ograniczyliśmy, a wręcz odstawiliśmy nabiał, bo według tej diagnozy to było powodem ciągłych katarów i było dużo lepiej.

 • Iguana

  Dziękuję za odpowiedź :-) zaglądnę do innych Twoich postów. Pozdrawiam i życzę zdrowia i by nie trzeba było już korzystać z tych wszystkich cudów techniki ;-)

 • Magda

  Mój syn tez ma notoryczny katar (nie cieknący, a gesty w tylnej ścianie nosa) skutkiem czego są ciągłe zapalenia gardła. Tak naprawdę mój syn zaczął jest duże ilości mleka w sierpniu, wcześniej nie jadł go wcale ponieważ mu nie smakowało. Od sierpnia jest non stop chory. Lekarz zasugerował nam na ostatniej wizycie, że to właśnie mleko, ponieważ sam był zaskoczony naszymi częstymi wizytami. Chyba również spróbuję biorezonansu.

  • Agnieszka Kwiatkowska

   Najbardziej problematycznymi produktami są nabiał i gluten, ewentualnie pszenica jako taka. Warto to zdiagnozować testem lub aparatem Mora lub odstawiać, a po jakimś czasie wprowadzać i obserwować reakcje organizmu.
   Często to, co bardzo lubimy jeść i nie potrafimy sobie wyobrazić bez tego życia, to właśnie nam najbardziej szkodzi.

  • Agnieszka Kwiatkowska

   Jeśli chodzi o adres i tel. do pani Stanisławy to wystarczy wpisać w google sklep Pszczółka Tarnów. Jeśli chodzi o robaki, to u nas głównie korzystaliśmy z aparatu Mora. Po zentelu nie widziałam różnicy. Pozdrawiam :)

 • Mama_Wiktora

  mój siostrzeniec ma stwierdzoną glistę?chciaąlbym jakos pomoć siostrze,mały dostał duzej eysypki na całym ciele po zentelu…czy moze być to objaw dziąłnia leku na glistę,a skutkiem wysypka od nadmiaru toksyn wytwarzanych przez robaki?czy uczulenie na lek?

 • Iguana

  Mam jeszcze jedno pytanie, jak udało Ci się przebadać urządzeniem takiego malucha, to wymaga siedzenia bez ruchu prawie, trudno mi sobie wyobrazić taką cierpliwość u 3 latka?

  • Agnieszka Kwiatkowska

   Akurat wtedy mój syn był w miarę spokojnym dzieckiem :) Pytałam pań, które przeprowadzają to badanie jak to jest z małymi dziećmi i jakie mieli najmłodsze i okazało się, że nie jest tak źle, czego boją się rodzice, a najmniejsze miało rok. Chodzi o to by dziecko samo trzymało elektrody. Poza tym w tym ośrodku były różne „umilacze” np. odtwarzacz DVD.

 • jojo

  Witam,
  a ja dzisiaj z takim wynikiem poszedłem do lekarza, specj. chorób zakaźnych,
  i co po prostu mnie wyśmiał kiedy zobaczył ten wynik badania, i tyle

  • Agnieszka Kwiatkowska

   Ja nawet nie mówię lekarzom, bo wiem jaki maja stosunek nie tylko do tego. Powiedziałam tylko zaprzyjaźnionemu lekarzowi, który słucha ludzi. Chciał zobaczyć wynik badania, ale akurat nie miałam przy sobie.

  • Aha

   Według mnie to bzdura. Leczyłem tym boreliozę i po długim okresie leczenia w trakcie jego trwania nastąpiło takie pogorszenie, że mnie karetka z domu zabrała. Po wielu tygodniowych badaniach okazało się, że boreliozy żadnej nie było.

    • Artur

     na pewno były herxy a badania to można robić nie miesiącami a latami u najlepszych lekarzy i może nie wyjść że się ma boreliozę . Nasze opinię zależą od poziomu świadomości wiedzy i otwartości na dany temat a internet aż wrze od opinii o nieskuteczności konwencjonalnych metod . I to nie wina lekarzy ale system leczenia w założeniu jest wadliwy dlatego jest nieskuteczny . Medycyna częstotliwościowa to jest przyszłość w diagnostyce i terapii . Oczywiście to nie wszystko co możemy zrobić dla naszego zdrowia a najważniejsze co wpływa na nasze życie to co mamy w umyśle …

 • anna

  Terapia Mora to terapia biorezonansowa, która działa, ale po dłuższym czasie, więc trzeba tak do tego podejść. Certyfikowane urządzenia na pewno znajdziesz w http://www.3mmedical.pl, bo sama korzystałam regularnie przy problemie z alergią u syna. Ileż ja się naszukałam, zanim ich znalazłam.

 • z. henriksen

  Ten sposob wykrywania przyczyn chorob jest bardzo dobry. Ale trzeba pamietac ze ten nie moze robic cudow. To nie jest hokus pokus co za jedna wizyta wykryje i CALKOWICIE wyleczy.Na takie badania decydujemy sie jak juz jestesmy porzadnie chorzy, Kiedy juz mamy dluzsze leczenie innymi sposobami za soba. W naszym organizmie nagromadzily sie juz warstwy, tej choroby poprzez inne leczenia.Tutaj tez powinnismy dodac ze wiek i ilosc roznych ,zaleczonych ale nie wyleczonych chorob, moze byc duza. Leczenie tym sposobem to jest usowanie tych wszystkich warstw jedna po drugiej. Tutaj trzeba liczyc na pierwszy raz ze trzeba znalesc czas na 3 wizyty w odstepach tak 2 do 3 miesiece. Oplaca sie. To jest normalne. Wiem cos o tym bo przeszlam to. Z powodu ze juz jestem w wieku, funduje sobie taki tjek w zaleznosci jak sie mam. pomimo innych chorob, Na ktore juz jestem chora i ktorych nie mozna juz wyleczyc, ale mozna dobrze zyc Polecam ten system, Dlatego ze jest dobry z wielu powodow. Pozdrawiam serdecznie

Leave a Reply